دانشگاه های کانادا
دانشگاه های کانادا و جایگاه دانشگاه های برتر آن در رتبه های جهانی
سپتامبر 8, 2020
مدارک تحصیل در کانادا برای ویزای تحصیلی
مدارک تحصیل در کانادا و مدارک لازم زبان برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا
سپتامبر 10, 2020

شرایط تحصیل در استرالیا و مزایای ادامه تحصیل در این کشور

تحصیل در استرالیا و اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور

شرایط تحصیل در استرالیا و آشنایی با ادامه تحصیلات در این کشور

برای آشنایی با شرایط تحصیل در استرالیا ابتدا بیایید آشنایی مختصری با این کشور داشته باشیم کشور استرالیا از نظر وسعت ششمین کشور جهان به شمار می رود. این کشور کمتر از 25 میلیون نفر جمعیت دارد و با این حال بعد از انگلیس و آمریکا سومین کشوری است که بیشتری دانشجویان خارجی را در خود جای داده است.به دلیل مزایای بیشماری که این کشور دارد، شرایط تحصیل در استرالیا یکی از گزینه های مناسب برای افراد به شمار می رود.

کشور استرالیا از نظر جغرافیایی در نیمکره ی جنوبی کره ی زمین قرار دارد. جمعیت این کشور دارای ملیت های گوناگونی هستند که به همین سبب به آن کشور چند ملیتی نیز گفته می شود. از نظر فرهنگ و تاریخ این کشور بسیار غنی است. با توجه به بالا بودن تعداد دانشجویان خارجی در این کشور می توان ، تحصیل در استرالیا را یکی از معقول ترین و بهترین انتخاب ها برای افراد به شمار آورد.

دانشگاه های این کشور جز بهترین رنکینگ جهانی هستند و دارای سطح علمی بالایی می باشند. در این کشور حدود 1100 دانشگاه و کالج وجود دارد و دانشجویان می توانند گزینه های انتخابی بیشتری داشته باشند. تا به امروز دانشگاه ها و کالج های استرالیا توانسته اند حدود سه میلیون دانشجوی خارجی را فارغ التحصیل کنند و به بهترین مراتب برسانند. اساتیدی که در این دانشگاه ها وجود دارند دارای سطح علمی بالایی هستند و می توانند به خوبی کار آموزش را انجام دهند.

مزایای تحصیل در استرالیا

همانطور که بیان کردیم یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجران ایرانی ، تحصیل در استرالیا می باشد. تحصیل در استرالیا دارای مزیت های بیشماری است که مهم ترین آن ها شامل موارد زیر می شود.

  • یکی از مهم ترین مزایای تحصیل در استرالیا، وجود دانشگاه های بسیار عالی در این کشور می باشد. بهتر است بدانید دانشگاه ها و کالج های استرالیا در رتبه بندی دانشگاه ها به صورت ملی دارای رتبه ی 8 می باشد. این رتبه بسیار عالی است. این کشور رتبه ای بالا تر از هلند، آلمان و بسیاری از دیگر کشور ها می باشد.
  • هزینه های زندگی و تحصیل در استرالیا بسیار کمتر از کشور های مشابه می باشد. به طور مثال هزینه های این کشور بسیار کمتر از هزینه های انگلیس می باشد. البته با توجه به شهر سکونت و دانشگاه این هزینه های متغیر می باشند.
  • یکی دیگر از دلایل انتخاب استرالیا برای تحصیل از طرف دانشجویان می تواند امکان اشتغال در حین تحصیل باشد. در استرالیا می تواند هر هفته حدود 20 ساعت به کار مشغول بود. در تعطیلات نیز دانشجویان بدون محدودیت می توانند کار کنند. این مورد یکی از بهترین مزیت های ویزای تحصیلی استرالیا می باشد.
  • با تحصیل در استرالیا می توان مدارک بین المللی معتبری را دریافت کرد. آموزش در این کشور با کیفیت بسیار بالایی انجام می پذیرد که دانشجویان می توانند با بهترین مراتب علمی از آن فارغ التحصیل شوند.
  • آب و هوای مناسب، وجود آرامش، امنیت و شرایط خوب زندگی نیز می تواند یکی از گزینه های دیگر برای استقبال افراد از تحصیل در استرالیا به شمار رود.