سرمایه گذاری در انگلستان و راه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در استرالیا
آشنایی کلی درباره ی سرمایه گذاری در استرالیا
ژانویه 21, 2021
قوانین در فرانسه
فوریه 15, 2021

سرمایه گذاری در انگلستان و راه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان

انگلستان جز کشورهایی با نظام اقتصادی بسیار قوی و با ثبات می باشد و به همین دلیل سالانه تاجران بسیاری از سر تا سر جهان برای سرمایه گذاری وارد این کشور می شوند. در کشور انگلستان استانداردهای زندگی بسیار بالا و نرخ بیکاری و تورم پایین می باشد که همین امر بسیار مورد توجه مهاجران قرار دارد.

انگلستان از طبیعت فوق العاده بی نظیر و جاذبه های گردشگری بکری برخوردار است و به همین دلیل سالانه افراد بسیاری وارد این کشور می شوند. روش های مختلفی برای مهاجرت به انگلستان وجود دارد که از جمله آن ها می توان به مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق تولد، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری در انگلستان و مهاجرت از طریق تحصیل در انگلستان اشاره کرد. انگلستان جز کشورهایی است که هزینه زندگی در آن به نسبت بسیاری از کشورهای پیشرفته دیگر بالاتر است.

واحد پولی این کشور پوند می باشد که جز واحدهای پولی با ارزش دنیا محسوب می شود و سرمایه گذاری در انگلستان نیز با واحد پوند انجام می شود. افرادی که از طریق سرمایه گذاری در انگلستان وارد این کشور می شود بعد از گذشت مدت زمان معین می توانند نسبت به دریافت اقامت دائم این کشور اقدام کنند. با کسب اقامت دائم این کشور فرد سرمایه گذار دیگر شهروند انگلستان محسوب می شود و می تواند از مزایای شهروندی که یکی از مهم ترین آن ها مسافرت به اکثریت کشورها بدون ویزا می باشد استفاده کند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری

 •  داشتن مدرک زبان آیلتس بالای 5، این مدرک نشان دهنده تسلط شما به زبان می باشد.
 •  یکی از روش های دریافت ویزای سرمایه گذاری در انگلستان این است که ثابت کنید که بیزنس شما برای کشور انگلستان لازم و مفید است و باید مبلغ 200 هزار پوند در حساب خود داشته باشید.
 •  یکی از روش های دیگر این می باشد که شما در حساب خود2000000 پوند داشته باشید تا اجازه سرمایه گذاری در انگلستان را دریافت کنید.

انواع روش های سرمایه گذاری در انگلستان

1. ویزای Entrepreneur کارآفرینی یا تاسیس شرکت
تاسیس شرکت یا کارآفرینی یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین ویزاها در سرمایه گذاری می باشد. مدت زمان این ویزا 3 سال و 4 ماه می باشد و در صورتی که در این مدت زمان فرد بتواند فرصت شغلی ایجاد کنه و موجودی 200000 پوندی داشته باشد می تواند اقامت خود را 2 سال دیگر تمدید کند و بعد از 5 سال اقامت در انگلستان فرد می تواند نسبت به دریافت اقامت دائم اقدام کند. افراد متقاضی دریافت این ویزا با شرایط دریافت را داشته باشند. از جمله شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • ارائه مدرکی که نشان دهد شما به زبان انگلیسی آشنایی دارید
 •  دریافت امتیاز 95
2. ویزای Investor
دریافت این ویزا یکی از راه های سرمایه گذاری در انگلستان می باشد. برای دریافت این ویزا باید شرایط زیر را دارا باشید:
 •  کسب حداقل امتیاز 75
 •  سرمایه 2 میلیون پوندی
 •  تسلط کافی به زبان انگلیسی
3. ویزای post- study work
شرایط دریافت این ویزا:
 •  کسب امتیاز 95
 •  تسلط کافی بر زبان انگلیسی
 •  سرمایه 50000 پوندی