سرمایه گذاری در کانادا و شرایط سرمایه گذاری با کمترین هزینه و ریسک برای دریافت ویزا

مهاجرت به کانادا
مهاجرت به کانادا و توضیحات کلی در مورد چگونگی دریافت ویزای مهاجرتی این کشور
نوامبر 7, 2020
سرمایه گذاری در آلمان
سرمایه گذاری در آلمان شرایط و روش ها برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری
نوامبر 16, 2020

سرمایه گذاری در کانادا و شرایط سرمایه گذاری با کمترین هزینه و ریسک برای دریافت ویزا

سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

برای مهاجرت به کانادا روش های متفاوتی وجود دارد از جمله مهاجرت کاری به کانادا، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کانادا؛ استفاده از هر کدام از این روش ها به نوبه خود بستگی به هدف شما از مهاجرت دارد. سرمایه گذاری در کانادا برای افرادی است که دارای تجربه در کسب و کار هستند و توان مدیریت و بیزینس را دارند.

افرادی که به روش مهاجرتی سرمایه گذاری در کانادا اقدام به مهاجرت می کنند دولت کانادا آن ها را قبول می کند و به آن ها تضمین می دهد که مبلغی را که سرمایه گذاری کرده اند بعد از حدود پنج سال به آن ها باز خواهد گشت، البته این بازگشت پول بدون هیچ سودی خواهد بود. تمام افراد سرمایه دار از تمام کشورهای دنیا می توانند از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند چرا که کانادا بهترین کشور برای سرمایه گذاری می باشد.

زمانی که شما به روش سرمایه گذاری در کانادا وارد این کشور می شوید بسیاری از سخت گیری هایی این کشور را نخواهید داشت. این روزها تمام کسانی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کانادا را دارند از طریق برنامه سرمایه گذاری استان کبک اقدام به این کار می کنند.

مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کانادا

روش مهاجرتی سرمایه گذاری در کانادا برعکس روش های مهاجرتی دیگر نیازی به ارائه برخی از مدارک از جمله مدرک زبان و مدرک تحصیلی ندارد. در روش سرمایه گذاری در کانادا حتی شرط محدودیت سنی نیز وجود ندارد و تمام تاجران و سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند می توانند در هر سنی که باشند اقدام به مهاجرت کنند.

نکات سرمایه گذاری در کانادا

نکاتی مهمی در روش مهاجرتی سرمایه گذاری وجود دارد که از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شما باید دارایی خالص بالای دو میلیون دلار کانادا داشته باشید. این دارایی می تواند تنها برای شما باشد یا اینکه دارایی شما و شریک زندگیتان باهم بالای دو میلیون دلار باشد.
  •  سند ملک، بورس، حساب بانکی، سهام و صندوق بازنشستگی همه ی این ها جزئی از دارایی های هر فرد محسوب می شوند.
  •  فرد متقاضی مهاجرت باید سابقه مدیریت داشته باشد حداقل به مدت دو سال
  •  فردی که از این طریق مهاجرت می کند از تمام حقوق شهروندی کانادا برخوردار خواهد بود به جز حق رای
  •  تمامی کسانی که از این طریق مهاجرت می کنند می توانند اقامت خود را به اقامت دائم تبدیل کنند.
  •  اگر فردی بتواند از این طریق مهاجرت کند به فرزندانش ویزای تحصیلی تعلق می گیرد و برای همسرش نیز امکان کار کردن وجود دارد.
  •  کسانی که با این روش اقدام می کنند ویزایشان در مدت حدود 6 ماه صادر می شود.
  •  اگر شما با این طریق مهاجرت می کنید نگران زبان خود نباشید چرا که در سفارت کانادا به زبان فارسی با شما صحبت می کنند.• پزشکان، داروسازان، وکلای دادگستری که پروانه وکالت دارند، صاحبان شرکت ها، کسانی که مجوز کسب و کار دارند و مدیران ارشد در ادارات دولتی یا خصوصی که دارای دو سال سابقه هستند به راحتی می توانند از طریق سرمایه گذاری به کانادا مهاجرت کنند.