مهاجرت به کانادا و توضیحات کلی در مورد چگونگی دریافت ویزای مهاجرتی این کشور

قوانین در ترکیه
قوانین در ترکیه آشنایی با قوانین ترکیه برای داشتن زندگی راحت در این کشور
اکتبر 27, 2020
سرمایه گذاری در آلمان
سرمایه گذاری در آلمان شرایط و روش ها برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری
نوامبر 16, 2020

مهاجرت به کانادا و توضیحات کلی در مورد چگونگی دریافت ویزای مهاجرتی این کشور

مهاجرت به کانادا

 مهاجرت به کانادا و چگونگی دریافت ویزای کاری این کشور

طبق آمار جهانی، کانادا پس از کشور آلمان یکی از بهترین و پرطرفدارترین کشورها برای مهاجرت و زندگی می باشد. کانادا یکی از کشورهای پهناور و وسیع می باشد که می توان آن را دومین کشور پهناور بعد از روسیه دانست. مهاجرت به کانادا می تواند دلایل بسیاری داشته باشد که از جمله آن ها می توان به اقتصاد قوی، تنوع قومی، فرصت های شغلی بسیار، نرخ بیکاری بسیار کم، فرهنگ بالا، قوانین مهاجرتی آسان و تامین اجتماعی اشاره کرد.

یکی از دلایل اصلی و مهم مهاجرت به این کشور سطح بالای رفاه اجتماعی است یعنی کیفیت زندگی مردم در این کشور در سطح بالایی در جهان قرار دارد. برای اینکه بتوانید به کانادا مهاجرت کنید ابتدا باید روش های مهاجرت به این کشور را بدانید و با توجه به موقعیت خود برای یکی از آن ها اقدام نمایید. راه های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که از جمله آن ها می توان به ویزای توریستی، ویزای تولد در کانادا، ویزای خود اشتغالی، ویزای ازدواج و نامزدی، ویزای کاری، ویزای بشر دوستانه و ویزای سرمایه گذاری اشاره کرد، اما تحصیل، اقامت های کارآفرینی و سرمایه گذاری از بهترین راه های مهاجرت به کانادا هستند.

برای اینکه بتوانید به کانادا مهاجرت کنید باید یکی از شرایط مهم مهاجرت را که داشتن مدرک زبان می باشد را دارا باشید.

شرایط و هزینه های مهاجرت به کانادا

مدارکی که برای مهاجرت به کانادا مورد نیاز است با توجه به نوع مهاجرت شما متفاوت می باشد، اما در تمام انواع مهاجرت ها مدارکی همچون مدارک تحصیلی، تمکن مالی، سابقه کاری و مدارک شناسایی مورد نیاز می باشد. هزینه های مهاجرت به کانادا نیز همانند مدارک می باشد چرا که با توجه به نحوه مهاجرت شما، هزینه ها متفاوت و متغییر خواهد بود. برای اینکه بتوانید به آسانی کارهای مهاجرت خود را انجام دهید بهتر است که  وکیل مهاجرتی خبره و حرفه ای داشته باشید.

وکیل مهاجرتی شما را از لحاظ قانونی راهنمایی می کند تا کارهایتان سریعتر پیش برود و علاوه بر آن تجربیات خود را که خارج از قانون هستند می تواند در اختیارتان قرار دهد تا از آن ها نیز استفاده کنید.

انواع روش های مهاجرت به کانادا

مهاجرت ازطریق سرمایه گذاری :

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری بسته به اینکه قصد مهاجرت به کدام ایالت را دارید متفاوت     است. افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را دارند ابتدا باید ایالت و نوع سرمایه گذاری و میزان سرمایه گذاری خود را انتخاب کنند سپس اقدام نمایند.

مهاجرت از طریق کار:

ویزای کاری یکی از ویزاهای مشکل اما خوب برای مهاجرت به کانادا می باشد.

مهاجرت از طریق ویزای توریستی:

برای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای توریستی می توان از مدارکی همچون سند ملکی، دعوت نامه معتبر، گردش مالی خوب، مدرک تحصیلی، سابقه کاری و داشتن پروانه طبابت یا کسب و کار اشاره کرد. یکی از نکات مهمی که در مورد این ویزا باید مد نظر داشت، غیرقابل تبدیل بودن این ویزا به ویزای های اقامتی و بلند مدت می باشد.