بهترین روش های قانونی مهاجرت به هلند با جزئیات کامل

مهاجرت به استرالیا
شرایط مهاجرت به استرالیا و جزئیات مهمی که باید بدانید
جولای 28, 2020
مهاجرت به فنلاند
شرایط مهاجرت به فنلاند کشور کوچک اروپایی دارای رفاه بالا و شرایط اقتصادی خوب
جولای 30, 2020

بهترین روش های قانونی مهاجرت به هلند با جزئیات کامل

مهاجرت به هلند

اگر در جستجوی کار هستید و در کنار آن دوست دارید لذت یک زندگی اجتماعی خوب و متنوع را داشته باشید حتما مهاجرت به هلند بهترین انتخاب برای شما می باشد.
آمار پایین بیکاری و جرم و جنایت در این کشور آن را به یک مقصد رویایی برای خانواده ها تبدیل کرده است.البته مانند هر کشور و فرهنگی مهاجرت به هلند نیز دارای مزایا و معایب بسیاری می باشد که توجه به آنها شما را در انتخاب این کشور به عنوان مقصد مهاجرت بسیار کمک می کند.

مزایای مهاجرت به هلند

1-تنوع محل اقامت
شما به راحتی بر اساس سبک اقامت و بودجه و هزینه ای که دارید می توانید یک زندگی استاندارد در خانه یا آپارتمان برای خود داشته باشید.
2-برخورداری از یک زندگی اجتماعی مناسب و خوب
اهمیت به شهروندان و برگزاری فستیوال های متنوع موسیقی و فرهنگی از معدود برنامه هایی است که برای پر کردن اوقات فراغت شهروندان در این کشور اجرا می شود.
3- پایین بودن میزان جرم و جنایت نسبت به دیگر کشورهای اروپایی باعث کاهش نیاز به افسران پلیس  و امنیت مردم شده است.
4- پایین بودن نرخ بیکاری
داشتن یک اقتصاد پایدار و پایین بودن نرخ بیکاری باعث شده است که هلند به قطب کاری اروپا تبدیل شده باشد و افراد زیادی برای به دست آوردن شغل به این کشور مهاجرت کنند.
5-آب و هوای مناسب در فصول مختلف
6-درآمد بالا و مالیات کم


معایب مهاجرت به هلند

1-بالا بودن هزینه زندگی و خرید و اجاره مسکن
2- شرط آشنایی به زبان رسمی هلند برای بدست آوردن کار و داشتن زندگی راحتتر
3- بالا بودن هزینه های درمانی برای مهاجران

ورود به هلند با ویزای توریستی

اگر قصد دیدار نزدیکان و یا انجام کار کوتاه مدت در هلند را دارید باید ویزای توریستی یا کوتاه مدت را دریافت کنید. این ویزا تا سه ماه دیگر نیز قابل تمدید می باشد. البته این نوع ویزا قابلیت تبدیل شده به ویزای دائم را ندارد.


مهاجرت  به هلند از طریق  ازدواج

در این روش شما با یک تبعه هلندی ازدواج می کنید و البته نسبت به روش های ازدواج و گرفتن اقامت در کشورهای دیگر تفاوت هایی دارد از جمله:
سن هر یک از طرفین حداقل 21 سال باشد.
ازدواج شما به صورت قانونی ثبت شده باشد.
شریک زندگی شما اجازه اقامت معتبر هلندی داشته باشد.
همسر شما دارای درآمد کافی و پایدار باشد.
همسر هلندی شما اعلام کند که پشتیبان همسر خارجی خود می باشد.


مهاجرت به هلند با تحصیل

یکی از آسانترین راههای مهاجرت به هلند برای ما ایرانیان مهاجرت تحصیلی می باشد.برخورداری از سیستم آموزشی با کیفیت باعث شده است که افراد زیادی مهاجرت از این طریق را انتخاب کنند.البته فرد مهاجر باید توانایی پرداخت هزینه های تحصیلی را داشته باشد و میزان آن در مقاطع تحصیلی مختلف متفاوت می باشد.
مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای تحصیلی هلند:
*رزومه
*ترجمه رسمی مدارکی که در رزومه به آن اشاره شده است
*ترجمه ریز نمرات هر مقطع تحصیلی که گذرانده اید
*توصیه نامه از اساتید
*انگیزه نامه
*مدرک زبان


مهاجرت به هلند از طریق کاریابی

مانند بسیاری از کشورهای دیگر حتما کارفرمای هلندی شما باید برای شما دعوت نامه صادر کند و پس از آن با ارائه مدارک تکمیلی شما قادر خواهید بود به این کشور مهاجرت کنید.
آشنایی مردم هلند به زبان انگلیسی باعث شده است تا در بسیاری از مشاغل کاریابی راحتتر باشد به جز مشاغل پزشکی که حتما باید به زبان هلندی آشنایی داشته باشید تا بتوانید در این شغل ها استخدام شوید.
یک نمونه از ویزای کار در هلند وجود دارد که به ویزای بلوکارت معروف است و شرایط به دست آوردن آن داشتن مدرک دانشگاهی در شغل مورد نظر و  اشتغال به مدت سه سال در شغل مورد نظر در کشور هلند باشد.


مهاجرت به هلند با ثبت شرکت یا سرمایه گذاری

از آنجا که کشور هلند در زمینه کشاورزی و صنعت بسیار پیشرفته است از شرکت هایی که به نحوی کمک به بهتر شدن شرایط این بخش ها می کنند بسیار حمایت می کنند.
شما نیز با یک بررسی دقیق می توانید از این ظرفیت ها برای ثبت شرکت خود استفاده کنید.کشور هلند از کارآفرینان و سرمایه گذاران خارجی که سود مناسبی به اقتصاد آنها برسانند حمایت می کند.