قوانین انگلستان که باید برای مهاجرت به این کشور بدانید

ویزای کاری آمریکا
ویزای کاری آمریکا
دسامبر 8, 2020
مهاجرت به انگلستان
آشنایی کلی درباره ی مهاجرت به انگلستان
دسامبر 31, 2020

قوانین انگلستان که باید برای مهاجرت به این کشور بدانید

قوانین انگلستان

آشنایی کلی درباره ی قوانین انگلستان

انگلستان یکی از کشورهای بسیار پیشرفته و مدرن جهان می باشد که از اقتصاد و سیاست بسیار قوی برخوردار است. قوانین انگلستان جز قوانین کاملی هستند که تمام موارد و تمام جزئیات را در نظر می گیرد از این رو قوانین این کشور را می توان یکی از بهترین قوانین دانست.

این کشور جز کشورهای مهاجر دوست می باشد و سالانه افراد زیادی از طریق روش های مختلف به این کشور مهاجرت می کنند که از جمله این روش ها می توان به مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق ویزای کاری و مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری در انگلستان اشاره کرد.

انگلستان کشوری است که بیشتر مردم مذهبشان مسیحیت است اما مذاهب دیگر مانند اسلام، هندوئیسم، بودائیسم و غیره نیز در آن وجود دارد. در این کشور خانواده از اهمیت بسیاری برخوردار است و افراد جوان تر از بزرگسالان خود مراقبت می کنند و تمام افراد خانواده در دورهمی های خانوادگی کنار یکدیگر قرار جمع می شوند.

در گذشته قوانین انگلستان برای افراد اشراف و طبقه معمولی جامعه یکی نبود و افراد اشرافی از خدمات بسیاری برخوردار بودند که طبقه معمولی نبودند.

قوانین انگلستان در گذشته به نحوی بود که فقط مردان می توانستند برخی از مشاغل مانند کارهای بانکی و مالی را داشته باشند و زنان بیشتر در خدمت ارتش و پلیس بودند؛

ولی از سال 1970 به بعد، جنبش فمینیست به راه افتاد و کم کم زنان در بسیاری از مشاغل مشغول به کار شدند .

بر خی از قوانین انگلستان

افرادی که قصد سفر یا مهاجرت به انگلستان را دارند باید با قوانین انگلستان آشنا شوند و با آگاهی کامل وارد این کشور شوند. از جمله قوانین انگلستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یکی از قوانین این کشور مربوط به بخش اداری است که درباره ی این بخش قانون نوشته شده ای ندارند و هر تصمیمی که قاضی بگیرد همان اجرایی می شود.
  •  یکی از قوانین این کشور قوانین کیفری است که این قوانین بر اساس قوانین عرفی است. جرم هایی که در این کشور جز جرم های قانونی است سرقت، قتل، قتل غیرعمد و دزدی می باشد.

دادستان در انگلستان باید ثابت کند که فرد مرتکب جرم شده است.

  •  سه نظام حقوقی در انگلستان وجود دارد که می توان گفت هر یک از آن ها در منطقه خاصی واقع شده اند.

این سه نظام حقوقی شامل قوانین انگلستان که در ولز و انگلیس اجرا می شوند، قوانین که در ایرلند شمالی اجرا می شوند و قوانینی که در اسکاتلند اجرا می شوند.

  •  یکی از قوانین این کشور که مربوط به تحصیل می باشد این است که از دانشجویان بین المللی شهریه ی بیشتری دریافت می کنند.
  •  در شهر لیورپول هیچ فردی به جز افراد ماهی فروش محلی حق ندارد در مکان های عمومی عریان باشد.
  •  یکی از قوانین انگلیس که از سال 1313 در این کشور وضع شده و تا الان وجود دارد این است که هیچکس با کلاهخود آهنی حق ندارد وارد پارلمان شود.