دانشگاه های استرالیا
دانشگاه های استرالیا و فهرستی از مراکز معتبر تحصیل در این کشور
سپتامبر 17, 2020
هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا
هزینه زندگی و تحصیل در استرالیا چقدر است؟
سپتامبر 20, 2020

معرفی مدارک مهاجرت تحصیلی به استرالیا

مدارک تحصیل در استرالیا برای تحصیل در کشور استرالیا

معرفی مدارک مهاجرت تحصیلی به استرالیا و بررسی آن ها

اگر مایل به تحصیل در کشور استرالیا هستید ما معرفی مدارک مهاجرت تحصیلی به استرالیا را برای شما عنوان میکنیم .کشور استرالیا قاره ای جزیره ای می باشد. مرکز این کشور شهر کانبرا می باشد. یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت دانشجویان کشور استرالیا می باشد. این کشور با توجه به دانشگاه های معتبری که دارد مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. برای گرفتن ویزای تحصیلی باید با مدارک مورد نیاز مهاجرت تحصیلی به استرالیا آشنایی داشته باشید.

این کشور به دلایل مختلفی سومین کشوری است که مورد استقبال دانشجویان خارجی و بین المللی قرار گرفته است. از مهم ترین این دلایل می توان به طبیعت و آب و هوای بسیار خوب استرالیا، فرهنگ بالای این کشور، سطح علمی بالای دانشگاه های آن و ... اشاره کرد. زبان مردم این کشور عموما انگلیسی می باشد اما زبان هایی مانند یونانی، عربی، ماندارین و ایتالیایی نیز در این کشور دیده می شود.

یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت به کشور استرالیا استفاده از ویزای تحصیلی می باشد. به این ترتیب شما باید روند این کار و مدارک مورد نیاز مهاجرت تحصیلی به استرالیا را بدانید تا بتوانید راحت تر و سریع تر این کار را انجام دهید. کشور استرالیا دارای 43 دانشگاه می باشد به همین ترتیب شما می توانید بین آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید. دانشگاهی را انتخاب کنید که با شرایط شما بیشترین هماهنگی را داشته باشد تا با مشکلی مواجه نشوید.

 

مدارک مورد نیاز مهاجرت تحصیلی به استرالیا شامل چه مواردی می شود؟

بسیاری از دانشجویان قصد ادامه تحصیل در کشور های دیگر از جمله کشور استرالیا را دارند. برای گرفتن ویزای تحصیلی و مهاجرت به آن باید مدارک مورد نیاز مهاجرت تحصیلی به استرالیا را آماده کرد و آن را به سفارت تحویل داد. مدارک مورد نیاز مهاجرت تحصیلی به استرالیا بسته به مقطع تحصیلی ، دانشگاه مورد نظر و ... می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی مدارک مورد نیاز مهاجرت تحصیلی به استرالیا شامل موارد زیر می باشد.

ترجمه ی شناسنامه فرد متقاضی
ارائه اصل و کپی گذرنامه فرد متقاضی
ارائه سوابق کاری و تحصیلی
ارائه آخرین مدرک تحصیلی به صورت اصل و ترجمه شده
ارائه مدرک زبان انگلیسی به صورت بین المللی. این مدرک برای دوره های دبیرستان الزامی نیست اما برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد حتما باید به صورت اصل و کپی ارائه شود.
مدارک مالی که نشان دهنده ی تمکن مالی شما باشد.
ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
ارائه 2 قطعه عکس پاسپورتی

پرداخت کردن هزینه ی بررسی مدارک مهجاجرت تحصیلی به دولت استرالیا

مدارک مورد نیاز مهاجرت تحصیلی به استرالیا که در بالا به آن ها اشاره شد، مدارکی است که به صورت عمومی مورد تقاضا قرار می گیرد. اما در برخی از دانشگاه ها مدارک دیگری نیز مورد نیاز است که باید آن ها را نیز ارائه بدهید. برای گرفتن ویزای دانشجویی در مقطع کارشناسی، دانشجو باید نمره ی بالاتر از 6 را در آزمون زبان انگلیسی بگیرد. این نمره در کارشناسی ارشد باید بالاتر از 6.5 و در مقطع دکترا باید بالاتر از 7 باشد. مدارکی که برای مقاطع مختلف باید ارائه شود با یکدیگر متفاوت است.