اخبار گوناگون
عضویت
images/iacf9.jpg_(1) (3).jpg

 

پایگاه اینترنتی "اقتصاد نیوز" از کسب و کار جدیدی خبر داده که آگهی تبلیغاتی آن در روزهای اخیر در روزنامه‌ها منتشر شده است: نزدیکی به شب یلدا (دوشنبه، ۲۱ دسامبر/ ۳۰ آذر) موجب افزایش تبلیغات برای تزیین محتویات سفره یلدا شده است.

بر این اساس، نرخ تزئین هندوانه بین ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان است. این مبلغ تنها برای تزئین هندوانه مطالبه می‌شود و مشتری باید یا هنداونه را جداگانه بخرد یا بابت خرید آن کیلویی ۴ هزار و ۵۰۰ تومان بپردازد.

"اقتصاد نیوز" به نقل از یکی از فعالان در این حوزه نرخ تزئین سبد آجیل را ۶۵ هزار تومان اعلام کرده است؛ ۲۰ هزار تومان دستمزد تزئین و ۴۵ هزار تومان بابت خرید سبد، گل و نارگیلی که وسط سبد قرار می‌گیرد. هزینه خرید آجیل نیز به‌طور جداگانه محاسبه می‌شود.

تزئین سبد میوه تنها موردی است که مشتری با پرداخت ۲۲۰ تا ۳۵۰ هزار تومان هم هزینه تزئین را می‌پردازد و هم قیمت میوه‌ها را. با پرداخت حدود ۱۰۰ هزار تومان هم می‌توان کادو‌ها را تزئین کرد یا طبق درست کرد.

به گفته‌ی یکی دیگر از فعالان حوزه تزئینات سفره یلدا، کل هزینه تزئین سبد میوه، آجیل، هندوانه و کادوها بین 600 تا 800 هزار تومان هزینه دارد.

 

  
 
 
تزئین سفره یلدا، شغل مناسبتی جدید در ایران
 
 
 
 
 
 
تزئین سفره یلدا، شغل مناسبتی جدید در ایران
 
 
 
تزئین سفره یلدا، شغل مناسبتی جدید در ایران
 
 
تزئین سفره یلدا، شغل مناسبتی جدید در ایران
 
 
 
تزئین سفره یلدا، شغل مناسبتی جدید در ایران
 

نوشتن دیدگاه

در صورت ارسال نظرهای توهین آمیز یا نژاد پرستانه، حساب کاربری مسدود خواهد شد

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

 

 
 
سازمان فرهنگی - اجتماعی
ایرانیان مقیم امریکا

 
سازمان فرهنگی اجتماعی ایرانیان مقیم امریکا یک کمپانی خصوصی ولی وابسته به قوانین ایالات متحده می باشد که در زمینه ارائه خدمات شهروندی به ایرانیان مقیم در امریکا فعالیت می کند.  کاربران محترم می توانند در مورد سوالات و مشکلات خود در خصوص زندگی، کار، تحصیل و مهاجرت به امریکا با ما تماس بگیرند.
خدمات سازمان، شامل خدمات وکالتی برای مهاجران، خدمات دانشگاهی برای دانشجویان و خدمات مختلف دیگر برای کار و زندگی در امریکا می باشد.

ایمیل:  info@persianamericans.org
تلفن: 9292603377
پیغام مستقیم به مسنجر: (اینجا کلیک کنید)

 
به اینستاگرام ما بپیوندید