اخبار گوناگون
عضویت
images/iacf9.jpg_(1) (3).jpg


فرمول زیبایی نسبی Greek Golden Ratio of Beauty Phi که سالهاست به عنوان فرمول جادویی تشخیص زیبایی شناخته میشود، در آخرین گزارش خود، امبرهرد، همسر پرحاشیه جانی دپ را به عنوان زیباترین چهره جهان انتخاب کرد. همچنین بر اساس این محاسبه، زیباترین ابروها نصیب کیم کارداشیان، زیباترین چشم ما برای اسکارلت جانسون و زیباترین ساختار صورت برای ریحانا، زیباترین لب ها برای امیلی راتاجکفسکی و زیباترین پیشانی از آن کیت ماس می باشدامبر هرد، زیباترین چهره جهان بر اساس مطالعات هندسی صورت
آقای دکتر جولیان دسیلوا رییس مرکز فوق پیشرفته جراجی صورت در لندن که رهبری این مطالعه را برعهده داشته است معتقد است چهره امبر هرد، نزدیک ترین امتیاز به عدد طلایی زیبایی در فرمول می باشد. بدین صورت که چهره این فرد، 91.85 درصد از امتیاز کل 1.618 فرمول را بدست آورده است. چهره کیم کارداشیان با 91.39 در صد و کیت ماس با 91.06 درصد در رتبه های دوم و سوم قرار گرفته اند. در این مطالعه چهره مرلین مونرو که در میان مردم امریکا به الهه زیبایی معروف است در رده نهم فهرست جای گرفته است. 


1. Amber Heard 91.85%

2. Kim Kardashian 91.39%

3. Kate Moss 91.06%

4. Emily Ratajkowski 90.8%

5. Kendall Jenner 90.18%

6. Helen Mirren 89.93%

7. Scarlett Johansson 89.82%

8. Selena Gomez 89.57%

9. Marilyn Monroe 89.41%

10. Jennifer Lawrence 89.24%


کیم کارداشیان دومین چهره زیبای جهان و صاحب زیباترین ابروهاکیت ماس سومین چهره زیبای جهان و دارای زیباترین پیشانی


امیلی راتاجکوفسکی چهارمین چهره زیبای جهان و صاحب زیباترین لبها 

کندل جنر، پنجمین چهره زیبای جهاندکتر دسیلوا همچنین  افزود معادله گریک که اعتقاد براین است که هزاران سال است فرمول زیبایی چهره را شناسایی می کند، امروزه به الگوریتم های خاصی تجزیه شده و با نرم افزارهای هندسی بازنویسی شده است که محاسبات آن را روان تر نشان می دهد. وی همچنین افزود، با به کار گیری این فرمول و نرم افزار توانسته اند با در کنارهم قرار دادن زیباترین قطعات صورت از افراد مختلف زیباترین چهره شناسایی شده توسط این فرمول را به وجود آورند بدین ترتیب که این چهره که در شکل زیر می بینید با ابروهای کیم کارداشیان، چشم های اسکارلت جانسون، پیشانی کیت ماس و لب های امیلی راتاجکوفسکی طراحی شده است. 
و اما لازم به ذکر است که همواره تعریف زیبایی نسبی است و مفهوم آن از شخصی به شخصی دیگر و از فرهنگی به فرهنگی دیگر متفاوت است. شاید از نظر ما چهره کیت ماس اصلا زیبا نباشد، یا اینکه کسانی را در اطراف خود بشناسیم که از این افراد زیباتر باشند. همچنین سلیقه های فردی در انتخاب چهره زیبا بسیار دخیل است چنانچه به عنوان مثال، از نظر نویسنده این مطلب، خانم ایشان زیباترین چهره را در جهان دارند و امبر هرد با فاصله دوم است! از طرفی دیگر، این مطالعه قادر نیست تمام چهره های جهان را مورد بررسی قرار دهد و محدود به افراد مشهور می شود. ولی به هرحال، مطالعه ای است که بر اساس علوم هندسی و ریاضیات انجام گرفته و محاسبات پیچیده و مورد قبولی را در تشخیص و تعریف چهره زیبا به کار برده است. در ویدئوی زیر می توانید مراحل طراحی زیباترین چهره جهان را ملاحظه نمایید
برای عضویت در فیسبوک ایرانیان امریکا اینجا کلیک کنید


 

 

 
 
موسسه مهاجرتی
ایرانیان امریکا

 
سازمان فرهنگی اجتماعی ایرانیان مقیم امریکا یک کمپانی خصوصی ولی وابسته به قوانین ایالات متحده می باشد که در زمینه ارائه خدمات شهروندی به ایرانیان مقیم در امریکا فعالیت می کند.  کاربران محترم می توانند در مورد سوالات و مشکلات خود در خصوص زندگی، کار، تحصیل و مهاجرت به امریکا با ما تماس بگیرند.
خدمات سازمان، شامل خدمات وکالتی برای مهاجران، خدمات دانشگاهی برای دانشجویان و خدمات مختلف دیگر برای کار و زندگی در امریکا می باشد.

ایمیل:  contact@persianamericans.org

پیغام مستقیم به مسنجر: (اینجا کلیک کنید)

 
به اینستاگرام ما بپیوندید