اخبار گوناگون
عضویت
images/iacf9.jpg_(1) (3).jpg

 

 

 

وبسايت ماركت واچ امروز اعلام كرد، هكر ايراني كه به هك سيستمهاي كامپيوتري سد نيويورك متهم شده است براي شناسايي كامپيوترهاي آسيب پذير اين مجموعه، از سيستم جستجوي گوگل به نام google dorking كه حدود ١٠ سال است كه در دسترس عموم است استفاده كرده است

متخصصين سايبري فدرال امريكا مي گويند، حميد فيروزي، هكر ايراني ابتدا با استفاده از اين قابليت گوگل كامپيوترهايي را كه امنيت پاييني داشته اند را شناسايي كرده و سپس با استفاده از تكنيكهاي خاص سايبري وارد آنها شده و علاوه بر سرقت اطلاعات، برخي از عملكردهاي آنها را مختل كرده است.

 

آقاي مايكل بازل، متخصص نرم افزار معتقد است با اين وجود، اين قابليت گوگل كاملا قانوني است و معمولا متخصصين نرم افزار از اين ابزار براي تشخيص نقصهاي فني و آسيب پذيري كامپيوترهاي مجموعه هاي بزرگ استفاده مي كنند. 7 هکر ایرانی اخیرا از سوی مراجع قضایی امریکا به خاطر حملات سایبری به سیستم های امنیتی امریکا تحت پیگرد قضایی قرار گرفته اند

 

 

 

برای عضویت در فیسبوک ایرانیان امریکا به اینجا مراجعه کنید

می توانید این مطلب را از طریق لینک های زیر به اشتراک بگذارید

 

نوشتن دیدگاه

در صورت ارسال نظرهای توهین آمیز یا نژاد پرستانه، حساب کاربری مسدود خواهد شد

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

 

 
 
سازمان فرهنگی - اجتماعی
ایرانیان مقیم امریکا

 
سازمان فرهنگی اجتماعی ایرانیان مقیم امریکا یک کمپانی خصوصی ولی وابسته به قوانین ایالات متحده می باشد که در زمینه ارائه خدمات شهروندی به ایرانیان مقیم در امریکا فعالیت می کند.  کاربران محترم می توانند در مورد سوالات و مشکلات خود در خصوص زندگی، کار، تحصیل و مهاجرت به امریکا با ما تماس بگیرند.
خدمات سازمان، شامل خدمات وکالتی برای مهاجران، خدمات دانشگاهی برای دانشجویان و خدمات مختلف دیگر برای کار و زندگی در امریکا می باشد.

ایمیل:  info@persianamericans.org
تلفن: 9292603377
پیغام مستقیم به مسنجر: (اینجا کلیک کنید)

 
به اینستاگرام ما بپیوندید