اخبار گوناگون
عضویت
images/iacf9.jpg_(1) (3).jpg

 

Iranian voters

تصویر از لس انجلس تایمز

 

 

اظهارات تند و توهین‌آمیز نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی که واکنش‌های بسیاری را در ایران برانگیخت، در روزنامه آمریکایی لس آنجلس تامیز نیز بازتاب داشته است.

این روزنامه در گزارشی از تهران، به بازتاب گسترده اظهارات این نماینده مجلس در میان هوادارن خود که گفته بود مجلس جای "کره الاغ" نیست اشاره می‌کند. وی همچنین گفته بود که مجلس جای زنان هم نیست.

گزارشگر لس آنجلس تایمز به عذرخواهی آقای قاضی‌پور پرداخته و می‌نویسد معذرت‌خواهی نصفه و نیمه نماینده ارومیه، پس از آن منتشر شد که ابعاد "نادر گیت" گسترده شد و برخی زنان مجلس هماز وی شکایت کردند.

آقای قاضی‌پور در پیامی گفته بود در شادی پیروزی در انتخابات و در میان هوادارن خود جملاتی را "به اشتباه" بر زبان آورده است و از این بابت متاسف است.

به گزارش رسانه‌های داخلی ایران، نماینده ارومیه در پیامی در اینستاگرام کسانی را که از او فیلم گرفته و آن را در اینترنت پخش کرده‌اند "جاسوس" خوانده و گفته آنها "می‌خواستند با تخریب قاضی‌پور رأی شما مردم را زیر سوال ببرند".

برخی رسانه ها در ایران همچنین می گویند روزنامه نگاری که از سخنرانی نادر قاضی پور فیلم گرفته بود، در خیابان مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت.

 
 
برای گزارش لس انجلس تایمز به اینجا مراجعه نمایید
برای عضویت در فیسبوک ایرانیان امریکا به اینجا مراجعه نمایید
می توانید این مطلب را از طریق لینکهای زیر به اشتراک بگذارید
 
 

نوشتن دیدگاه

در صورت ارسال نظرهای توهین آمیز یا نژاد پرستانه، حساب کاربری مسدود خواهد شد

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

 

 
 
سازمان فرهنگی - اجتماعی
ایرانیان مقیم امریکا

 
سازمان فرهنگی اجتماعی ایرانیان مقیم امریکا یک کمپانی خصوصی ولی وابسته به قوانین ایالات متحده می باشد که در زمینه ارائه خدمات شهروندی به ایرانیان مقیم در امریکا فعالیت می کند.  کاربران محترم می توانند در مورد سوالات و مشکلات خود در خصوص زندگی، کار، تحصیل و مهاجرت به امریکا با ما تماس بگیرند.
خدمات سازمان، شامل خدمات وکالتی برای مهاجران، خدمات دانشگاهی برای دانشجویان و خدمات مختلف دیگر برای کار و زندگی در امریکا می باشد.

ایمیل:  info@persianamericans.org
تلفن: 9292603377
پیغام مستقیم به مسنجر: (اینجا کلیک کنید)

 
به اینستاگرام ما بپیوندید