پیام مدیریت
عضویت
images/iacf9.jpg_(1) (3).jpg
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
   

 

بدون شک ایرانیان مقیم امریکای شمالی مهمترین اقشار ایرانی خارج از کشور به شمار می روند. وبسایت حاضر که جامعه ای مجازی از این عزیزان را بنا نهاده است در نظر دارد با ارائه خدمات مختلف برای ایرانیان عزیز در این خطه از جهان پهناور گام بزرگی برای ایجاد همدلی بین این عزیزان برداشته باشد. امید واریم با افزایش خدمات این درگاه، که تا حدود بسیار زیادی به همکاری شما عزیزان و کسب اطلاعات لازم از خدمات هموطنان عزیزمان بستگی دارد، بتوانیم ارتباطات تنگاتنگی بین شما برقرار نماییم. در اینجا لازم می دانیم از تک تک شما ساکنین محترم امریکای شمالی که اصل و نسب ایرانی دارید تقاضا نماییم اگر خدماتی ارائه می دهید که می تواند برای عزیزانمان مفید واقع گردد با خیالی آسوده با ما تماس بگیرید. ما بدون هیچ گونه چشم داشتی به معرفی شما و سایر هموطنانمان خواهیم پرداخت. دانشجویان عزیز ایرانی که واقعا طوری که آمار نشان می دهد سرآمد دانشگاه های خودشان هستند، نیاز به حمایت افراد آگاه و کارکشته دارند. لطفا از همکاری با این قشر تحصیلکرده و مفید ایرانی دریغ نفرمایید. در این وبسایت تلاش کرده ایم حتی الامکان با ایجاد گروههای اجتماعی مختلف قابلیت ایجاد فضاهای صمیمی را برای ایرانیان عزیز در امریکا و کانادا فراهم بیاوریم تا از این طریق بلکه موفق به یکپارچه سازی این جمعیت عظیم و پر تاثیر بگردیم، و البته از نظرات شما عزیزان در بهبود کیفیت خدماتمان استقبال می نماییم. لازم است از همینجا اعلام نماییم که وبسایت حاضر هیچ گونه جهت گیری سیاسی و حزبی ندارد و نیز نماینده هیچ سازمان مهاجرتی نمی باشد لذا هیچگونه مسئولیتی بابت متون منتسب به این وبسایت در خارج از آن را برعهده نخواهد گرفت. همچنین کاربران گرامی فقط با ذکر منبع می توانند مطالب آن را منتشر نمایند. مطالب سایت مجموعه ای گردآوری شده از تجربیات ساکنین امریکای شمالی و نیز ترجمه برخی از سایتهای معتبر ملی نظیر وبسایت سازمان اطلاعاتی و امنیتی امریکا، سیتی دیتا و ویکیپدیای انگلیسی می باشد.

 

از آنجایی که برخی از اعضا و کاربران این وبسایت از درون ایران با دوستانشان در امریکای شمالی ارتباط دارند، لذا تقاضامندیم به منظور جلوگیری از اعمال هرگونه فیلترینگ این وب سایت در داخل کشور ایران، از هرگونه بحث سیاسی و دولتی و حکومتی که برخلاف قوانین جمهوری اسلامی باشد پرهیز نمایید تا بلکه عزیزانی که از طریق این سایت با خانواده یا دوستانشان در ایران -  مخصوصا دانشجویان عزیز که راهنما و مشاور ذهن های برتر ایرانی برای مهاجرت های تحصیلی می باشند - در ارتباط می باشند توانایی استفاده از امکانات این وبگاه را داشته باشند. در پایان ضمن اینکه از شما تقاضا داریم با معرفی این درگاه به دوستان و آشنایانتان در امریکا و کانادا قدمی بزرگ در ایجاد محفلی صمیمی از هموطنانمان بردارید، خوشحالیم که اعلام کنیم که ما بی صبرانه منتظر شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم. شما می توانید با ایمیل info@persiansoveramerica.com نقطه نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

با درود فراوان

مدیریت وبگاه جامعه فرهنگی اجتماعی ایرانیان مقیم امریکای شمالی

 

 

 

 

 
 
سازمان فرهنگی - اجتماعی
ایرانیان مقیم امریکا

 
سازمان فرهنگی اجتماعی ایرانیان مقیم امریکا یک کمپانی خصوصی ولی وابسته به قوانین ایالات متحده می باشد که در زمینه ارائه خدمات شهروندی به ایرانیان مقیم در امریکا فعالیت می کند.  کاربران محترم می توانند در مورد سوالات و مشکلات خود در خصوص زندگی، کار، تحصیل و مهاجرت به امریکا با ما تماس بگیرند.
خدمات سازمان، شامل خدمات وکالتی برای مهاجران، خدمات دانشگاهی برای دانشجویان و خدمات مختلف دیگر برای کار و زندگی در امریکا می باشد.

ایمیل:  info@persianamericans.org
تلفن: 9292603377
پیغام مستقیم به مسنجر: (اینجا کلیک کنید)

 
به اینستاگرام ما بپیوندید